Selecteer apparaat
Kies uw apparaat
en selecteer bijpassende producten
×
customer devices Mijn apparaten
customer devices

Geen opgeslagen apparaten

We zullen uw doorzochte apparaten automatisch opslaan, terwijl u tijd bespaart en PROMODIES op maat ontvangt.

Ga naar: mijn apparaten
added device
Geselecteerde apparaat:
customer devices
Geselecteerde apparaat:

Green Cell GC PowerNest Energieopslag voor Zonnestelsels / LiFePO4-batterij / 5 kWh 51.2 V

Green Cell
Product beschikbaar
Verzending tot 24 uur.
tevredenheidsgarantie - 30 dagen retourbeleid
 • ECONOMIE - aanzienlijke verlaging van de elektriciteitsfactuur (in sommige gevallen zelfs tot "nul") dankzij PV-opladen en goedkopere tariefopties.
 • BETROUWBAARHEID - ononderbroken stroomvoorziening gegarandeerd dankzij veilige LiFePO4-cellen, veiligheidssystemen die de werking van het apparaat controleren en >98% efficiëntie. Dit alles met een garantie van 10 jaar.
 • ECOLOGIE - onafhankelijk verbruik van groene energie uit uw PV
 • UITBREIDBAAR ONTWERP - u kunt tot 8 apparaten combineren en zo tot 40 kWh bruikbare energie bereiken
1 979,95 €

Aantal stuks:

 

PowerNest

Home of energy

Bent u op zoek naar oplossingen om uw gezin onafhankelijk te maken? Bent u op zoek naar milieuvriendelijke oplossingen voor uw huis?

PowerNest is een energieopslagunit voor thuis, die u helpt de energie te beheren die door uw PV-systeem wordt gegenereerd.

Rób co lubisz

/Doe wat je leuk vindt.

/Leef groen.

/Gebruik je eigen energievoorziening.

Energia pod kontrolą

Energie onder uw controle

PowerNest ondersteunt uw huishoudelijk elektriciteitsnet en stelt u in staat om het volledige potentieel van zonne-energie te benutten.

Korzystaj kiedy chcesz

Gebruik het wanneer je maar wilt.

Twoje potrzeby

Uw behoeften komen op de eerste plaats

Gebruik het als een enkele energie-eenheid of sluit tot 8 apparaten tegelijk aan.

Pełna kompatybilność

Maak je nooit zorgen over compatibiliteit.

Het apparaat werkt met omvormers van merken zoals:

/ SMA

/ Schneider Electric

/ Goodwe

/ Growatt

/ Victron

/en vele anderen.

Wsparcie

Ons team staat klaar om te helpen. Ons team is er voor u.

Heeft u deskundig advies nodig? Ons team staat klaar om uw vragen te beantwoorden! Neem contact met ons op en kom meer te weten.

Dofinansowania

Profiteer van subsidieregelingen. Profiteer van energiesubsidies.

In veel regio's kunnen de aankoop en installatie van energieopslagunits worden medegefinancierd via subsidies.

Kom meer te weten over subsidieprogramma's in uw land.
Instrukcje i materiały

/gebruiksaanwijzing

/garantievoorwaarden

/installatiehandleiding

/configuratiesoftware

/certificaat van aansluiting

/installatievideo

lifestyle
Compatibel met de volgende batterijmodellen
  Compatibel met de volgende apparaten
  arrow-up
   Technische gegevens
   hoedanigheid:
   5kWh
   Spanning:
   48V
   staat:
   Nieuw
   Kleur:
   Zwart en zilver
   Garantie:
   10 jaar
   Fabrikant:
   Green Cell
   Gewicht:
   50kg
   Bescherming van de Schommeling:
   Ja
   Bescherming van de Schommeling:
   Ja
   beveiliging tegen oververhitting:
   Ja
   toepassing:
   1-fase
   Productcode:
   ESGC01
   Feedback en vragen van klanten
   Geef uw mening
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Dit product heeft nog geen meningen. Beoordeel hem als eerste.

   Om een opmerking toe te voegen, moet u ingelogd zijn en het gekochte product hebben.

   Gemiddeld cijfer
   Geef uw mening
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Dit product heeft nog geen meningen. Beoordeel hem als eerste.

   Om een opmerking toe te voegen, moet u ingelogd zijn en het gekochte product hebben.

   ×
   comments icons

   Bedankt voor het toevoegen van uw mening, binnenkort staat deze op de productkaart.

   dichtbij
   Veel Gestelde Vragen
   Waar is de energieopslag voor?
   Kijken
   Energieopslag is als een gigantische batterij voor het hele huis die de elektriciteit opslaat die wordt geproduceerd door fotovoltaïsche cellen wanneer er te veel van is en deze weer vrijgeeft wanneer we het nodig hebben.
   Welke mogelijkheden voor energieopslag zijn er?
   Kijken
   Er zijn momenteel vijf manieren om elektriciteit op te slaan:
   mechanisch (met persluchtreservoir)
   elektromechanisch (batterijen en oplaadbare batterijen)
   chemisch (productie van waterstof of methaan)
   elektrisch (supercondensatoren)
   thermisch (ophoping van voelbare of latente warmte)
   De bekendste vorm van energieopslag zijn elektromechanische oplossingen zoals batterijen/accu's. GC PowerNest is zo'n oplossing. Het hart van het apparaat wordt gevormd door LiFePO4-cellen (Lithium Iron Phosphate of LFP), die meer dan tien keer langer meegaan en twee keer zo diep ontladen (100% - 0%) als traditionele zuurbatterijen, terwijl ze veel veiliger en duurzamer zijn dan standaard lithium-ioncellen.
   Dankzij de stabiliteit en gebruiksveiligheid van de GC PowerNest energieopslag is de garantie tot 10 jaar of 15.000.000 Wh aan verbruikte energie.
   Hoe werkt energieopslag?
   Kijken
   Energieopslag werkt volgens het principe van het opslaan van energie wanneer er te veel van is en het vrijgeven wanneer dat nodig is. Dit is vergelijkbaar met de batterij in een powerbank of smartphone, alleen groter en complexer om thuis veilig te gebruiken.
   Batterijopslag werkt meestal samen met een fotovoltaïsch systeem via een omvormer, die het hele proces van energiewinning uit het fotovoltaïsche systeem, opslag en retour regelt.
   GC PowerNest is een enkelfasig 48 volt energieopslagapparaat met een capaciteit van 5 kWh en een rendement van meer dan 98%. Dit betekent dat voor elke 100 eenheden energie die in de batterij gaan, u 98 eenheden kunt hergebruiken. Met zo'n hoog rendement weet je zeker dat het opslaan van energie veel voordeliger is dan het rechtstreeks terugleveren aan het net, wat vaak een verlies van meer dan 20% met zich meebrengt ten opzichte van de geproduceerde energie of onaantrekkelijke tarieven voor de verkoop van energie op piekmomenten tijden van dagelijkse productie.
   Welke kansen biedt energieopslag?
   Kijken
   Energieopslag is in wezen het vermogen om overtollige opgewekte energie op te slaan zonder deze tegen een ongunstige prijs te moeten doorverkopen. Dit is niet alleen economisch zinvol en winstgevend, maar ook goed voor het milieu, omdat we de energie van de fotovoltaïsche panelen op een milieuvriendelijke manier opslaan, zodat we deze ter plaatse kunnen gebruiken wanneer dat nodig is.
   Is energieopslag rendabel?
   Kijken
   Zeker ja! Een fotovoltaïsch systeem in combinatie met een energieopslagapparaat maakt een snellere afschrijving van de investering mogelijk en maakt u grotendeels onafhankelijk van veranderingen in elektriciteitsprijzen, wat zich uit in lagere en stabiele maandelijkse elektriciteitsrekeningen.
   Cruciaal is dat de output van het systeem zo wordt gekozen dat het eigen verbruik (gebruik van de op de plaats van opwekking geproduceerde elektriciteit) wordt gemaximaliseerd zonder dat er noemenswaardige overschotten ontstaan. De energieopslag in zo'n centrale dient als energiebuffer die de energie transporteert van de productiepieken (rond het middaguur) en later als de zon naar het westen neigt of helemaal ondergaat.
   Hoe lang kan ik mijn apparaten van stroom voorzien dankzij de energieopslag?
   Kijken
   Het hangt allemaal af van de stroombehoeften van de apparaten en de capaciteit van de energieopslag zelf.
   Het gemiddelde stroomverbruik van een driepersoonshuishouden in Polen is 5,47 kWh, dus kan worden aangenomen dat een batterij ter aanvulling van het fotovoltaïsche systeem met een capaciteit van 4,5 tot 6 kWh voor de meeste gebruikers de optimale oplossing is.
   Moet ik een fotovoltaïsch systeem hebben om energieopslag te kunnen gebruiken?
   Kijken
   Hoewel een fotovoltaïsch systeem vaak een onmisbaar onderdeel is van een energiebank, is het voor het gebruik ervan niet nodig. Zo'n powerbank, met een geschikte omvormer, kan worden gebruikt als een batterij die energie opslaat, zodat uw huis of kleine onderneming ongestoord kan blijven werken tijdens stroomuitval.
   Is de energieopslag geschikt voor mijn fotovoltaïsche installatie?
   Kijken
   De GC PowerNest is een enkelfasige energieopslag met een vermogen van 5 kW en 5 kWh. Fotovoltaïsche systemen van minder dan 3,68 kW zijn momenteel enkelfasig (tenzij de klant anders vraagt). Dat betekent dat je de batterij op een zonnige dag in minder dan 2 uur oplaadt.
   Kan ik mijn omvormer aansluiten op het energieopslagsysteem?
   Kijken
   GC PowerNest heeft een uitgebreide lijst van compatibele omvormers (omvormers) waarmee het apparaat communiceert. U kunt de lijst met compatibele apparaten hier bekijken:
   https://greencell.global/img/cms/ESGC01/GreenCell%20PowerNest%20_%20ESGC01%20-%20compatibility%20list%20-%20ESGC01.pdf
   We streven er voortdurend naar om de compatibiliteit van GC PowerNest met nieuwe apparaten te verbeteren. Dus zelfs als u uw huidige omvormer niet kunt vinden, betekent dit niet dat een dergelijke functie in de toekomst niet beschikbaar zal zijn.
   Heb ik een speciale ruimte nodig voor de energieopslag?
   Kijken
   Echt niet! GC PowerNest energieopslag kan overal in huis worden gebruikt. De volledig metalen behuizing met zijn universele ontwerp kan een interessant decoratief element van uw huis of kantoor worden.
   De enige voorwaarde is dat de installatie wordt uitgevoerd volgens de instructies in de gebruikershandleiding en dat de kabels correct worden geleid door een bevoegd persoon.
   Is de montage ingewikkeld?
   Kijken
   Montage is snel en eenvoudig. In de volgende video ziet u het installatieproces:
   https://www.youtube.com/watch?v=acx-NAFGHKA&feature=youtu.be
   Onthoud dat de GC PowerNest een energieopslagapparaat van 5 kW is en dat de installatie van het apparaat moet worden uitgevoerd door een bevoegd persoon.
   Is energieopslag milieuvriendelijk?
   Kijken
   Zeker ja! De opwekking en het verbruik van elektriciteit uit hernieuwbare energiebronnen op het moment van opwekking is het meest milieuvriendelijke model van elektriciteitsgebruik vanwege de minimale energieverliezen.
   De GC PowerNest powerbank is een apparaat met een garantieperiode van maximaal 10 jaar en een levensduur die veel verder reikt, dus de milieuvoordelen gaan verder dan alleen de fabricage van de powerbank.

   De combinatie van deze twee eigenschappen kan uw huis als een groene vlek op de kaart laten verschijnen en zo bijdragen aan een meer duurzame ontwikkeling.
   Hoe lang is de levensduur van de energieopslag?
   Kijken
   De GC PowerNest energieopslag wordt geleverd met een lange garantie van 10 jaar (inclusief de batterijen, die na 15.000.000 Wh nog steeds meer dan 60% van hun capaciteit moeten hebben).
   Energieopslag voor een gezinswoning?
   Kijken
   Het gebruik van energieopslag in combinatie met een fotovoltaïsch systeem in een eengezinswoning brengt een aantal directe voordelen met zich mee, maar ook die in de nabije toekomst zullen ontstaan door de snel stijgende elektriciteitsprijzen.

   BESPARING - Aanzienlijke verlaging van de elektriciteitsrekening (in sommige gevallen zelfs tot 0) dankzij een efficiënt model van energieproductie en -gebruik.
   ENERGIECONTINUITYTEIT - immuniteit tegen overbelasting van het netwerk, mogelijkheid om energie aan het netwerk te leveren tijdens de daluren volgens eigen behoeften.
   VEILIGHEID - de batterij bestaat uit duurzame en veilige LiFePO4-cellen met systemen die constant de werking van het apparaat bewaken, wat zorgt voor een ononderbroken werking van uw fotovoltaïsche systeem.
   TECHNOLOGIE - PowerNest is meer dan 98% efficiënt, waardoor je bijna alle elektriciteit die door de zonnepanelen wordt opgewekt op een later tijdstip kunt gebruiken, wat een kortere terugverdientijd mogelijk maakt.
   ECOLOGIE - het eilandverbruik van groene stroom uit een fotovoltaïsche installatie is de beste manier om uw CO2-uitstoot te verminderen en zo bij te dragen aan een duurzamere ontwikkeling van uw huishouden.
   GEMAK - dankzij het gebruik van een geschikte omvormer of extern apparaat is het mogelijk om uw huis te beschermen tegen stroomuitval, zodat u ongestoord van uw leven kunt genieten - of u nu naar muziek luistert, een boek leest of chat met vrienden.
   UITBREIDBAARHEID - U kunt uw investering realiseren met een PowerNest energieopslag en als u besluit dat u een grotere energiebank nodig heeft, kunt u eenvoudig een andere PowerNest aanschaffen. Op deze manier kunt u tot 8 apparaten aansluiten en een vermogen tot 40 kWh bereiken.
   Energieopslag voor de boer
   Kijken
   Met de energieonafhankelijkheid die voortkomt uit de combinatie van energieopslag en fotovoltaïsche systemen, kunnen boeren zorgen voor de veiligheid van hun vee of de juiste opslag van hun gewassen. Dit is het overwegen waard, vooral omdat boerderijen doorgaans verder verwijderd zijn van belangrijke infrastructuur en het in geval van nood enkele uren tot dagen kan duren om de veroorzaakte schade te herstellen.
   Daarnaast is een moderne, milieuvriendelijke bedrijfsvoering die haar ecologische voetafdruk wil verkleinen een toekomstige trend die door de consument steeds meer wordt gewaardeerd.
   Is het apparaat veilig?
   Kijken
   De GC PowerNest heeft de certificeringen die nodig zijn voor het gebruik ervan en gaat nog een stap verder met zelfdiagnosesystemen die de voortdurende gezondheid van het instrument bewaken. Dankzij aanvullende interne tests door de R&D-afdeling van Green Cell weten we dat het apparaat gedurende de hele levensduur klaar is voor langdurig, ononderbroken gebruik.
   Deze website maakt gebruik van cookies en verzamelt niet automatisch informatie, behalve de gegevens in deze bestanden (zogenaamde "cookies").
   OK