Vind iets voor jezelf

Selecteer apparaat
Kies uw apparaat
en selecteer bijpassende producten
×
Mijn apparaten

Geen opgeslagen apparaten

We zullen uw doorzochte apparaten automatisch opslaan, terwijl u tijd bespaart en PROMODIES op maat ontvangt.

Ga naar: mijn apparaten
Geselecteerde apparaat:

Geselecteerde apparaat:

Green Cell GC PowerNest Energieopslag voor Zonnestelsels / LiFePO4-batterij / 5 kWh 51.2 V

Green Cell
Niet beschikbaar.
 • ECONOMIE - aanzienlijke verlaging van de elektriciteitsfactuur (in sommige gevallen zelfs tot "nul") dankzij PV-opladen en goedkopere tariefopties.
 • BETROUWBAARHEID - ononderbroken stroomvoorziening gegarandeerd dankzij veilige LiFePO4-cellen, veiligheidssystemen die de werking van het apparaat controleren en >98% efficiëntie. Dit alles met een garantie van 10 jaar.
 • ECOLOGIE - onafhankelijk verbruik van groene energie uit uw PV
 • UITBREIDBAAR ONTWERP - u kunt tot 8 apparaten combineren en zo tot 40 kWh bruikbare energie bereiken
3 289,95 €
Niet op voorraad
 

PowerNest

Home of energy

Bent u op zoek naar oplossingen om uw gezin onafhankelijk te maken? Bent u op zoek naar milieuvriendelijke oplossingen voor uw huis?

PowerNest is een energieopslagunit voor thuis, die u helpt de energie te beheren die door uw PV-systeem wordt gegenereerd.

Rób co lubisz

/Doe wat je leuk vindt.

/Leef groen.

/Gebruik je eigen energievoorziening.

Energia pod kontrolą

Energie onder uw controle

PowerNest ondersteunt uw huishoudelijk elektriciteitsnet en stelt u in staat om het volledige potentieel van zonne-energie te benutten.

Korzystaj kiedy chcesz

Gebruik het wanneer je maar wilt.

Twoje potrzeby

Uw behoeften komen op de eerste plaats

Gebruik het als een enkele energie-eenheid of sluit tot 8 apparaten tegelijk aan.

Pełna kompatybilność

Maak je nooit zorgen over compatibiliteit.

Het apparaat werkt met omvormers van merken zoals:

/ SMA

/ Schneider Electric

/ Goodwe

/ Growatt

/ Victron

/en vele anderen.

Wsparcie

Ons team staat klaar om te helpen. Ons team is er voor u.

Heeft u deskundig advies nodig? Ons team staat klaar om uw vragen te beantwoorden! Neem contact met ons op en kom meer te weten.

Dofinansowania

Profiteer van subsidieregelingen. Profiteer van energiesubsidies.

In veel regio's kunnen de aankoop en installatie van energieopslagunits worden medegefinancierd via subsidies.

Kom meer te weten over subsidieprogramma's in uw land.
Instrukcje i materiały

/gebruiksaanwijzing

/garantievoorwaarden

/installatiehandleiding

/configuratiesoftware

/certificaat van aansluiting

/installatievideo

lifestyle
Compatibel met de volgende batterijmodellen
  Compatibel met de volgende apparaten
   Technische gegevens
   hoedanigheid:
   5kWh
   voltage:
   48V
   staat:
   Nieuw
   kleur:
   Zwart
   garantie:
   10 jaar
   fabrikant:
   Green Cell
   gewicht:
   50kg
   Bescherming van de Schommeling:
   Ja
   Bescherming van de Schommeling:
   Ja
   beveiliging tegen oververhitting:
   Ja
   toepassing:
   1-fase
   productcode:
   ESGC01
   Feedback en vragen van klanten
   Geef uw mening

   Dit product heeft nog geen meningen. Beoordeel hem als eerste.

   Gemiddeld cijfer
   Geef uw mening

   Dit product heeft nog geen meningen. Beoordeel hem als eerste.

   Uw beoordeling:
   ×

   Bedankt voor het toevoegen van uw mening, binnenkort staat deze op de productkaart.

   dichtbij
   Veel Gestelde Vragen
   Waar wordt energieopslag voor gebruikt?
   Kijken
   Energieopslag kan worden vergeleken met een krachtige batterij voor het hele huis die elektriciteit opslaat die wordt opgewekt door fotovoltaïsche apparaten wanneer ze te veel zijn en ze teruggeeft wanneer dat nodig is.
   Wat zijn de manieren om energie op te slaan?
   Kijken
   Er zijn momenteel vijf manieren om elektriciteit op te slaan:
   mechanisch (met behulp van persluchtopslag)
   elektromechanisch (accu's en oplaadbare batterijen)
   chemisch (waterstof- of methaanproductie)
   elektrisch (supercondensatoren)
   thermisch (opslag van zintuiglijke of latente warmte)
   De meest voorkomende vormen van energieopslag zijn elektromechanische oplossingen zoals accu's en/of batterijen. GC PowerNest is zo'n oplossing. Het apparaat is gebaseerd op LiFePO4-cellen (lithium-ijzerfosfaat of LFP), die een levensduur hebben van meer dan 10 keer langer en twee keer de ontladingsdiepte (100% - 0%) van populaire zuurbatterijen, terwijl ze veel veiliger en duurzamer zijn dan populaire lithiumbatterijen ionische elementen.
   Met dezelfde stabiliteit en gebruikszekerheid als de GC PowerNest "" energieopslag, heb je 10 jaar of 15.000.000 Wh energiegarantie.
   Hoe werkt energieopslag?
   Kijken
   Het principe van energie opslaan is om energie op te slaan als je er teveel van hebt en het weg te geven wanneer je het nodig hebt. Het kan worden gelijkgesteld aan een energiebank of smartphone-batterij, maar het is veel groter en geavanceerder om het veilig te gebruiken bij huis.
   Batterijaccu's werken doorgaans in combinatie met een fotovoltaïsch systeem via een converter die het hele proces van het extraheren, opslaan en teruggeven van energie uit het fotovoltaïsche systeem regelt.
   GC PowerNest is een enkelfasige 48 V energieopslag met een capaciteit van 5 kWh en een rendement van meer dan 98%, d.w.z. j. van elke 100 eenheden energie die aan de batterij wordt geleverd, kunt u 98 eenheden hergebruiken. Met zulke hoge efficiënties weet u zeker dat het opslaan van energie veel voordeliger is dan het rechtstreeks terugleveren van energie aan het net, wat vaak resulteert in een verlies van meer dan 20% van de geproduceerde energie, of onaantrekkelijke energieverkooptarieven op een tijdstip van de dagelijkse productie. veel energie.”
   Wat zijn de mogelijkheden voor energieopslag?
   Kijken
   Energieopslag is de mogelijkheid om overtollige geproduceerde energie op te slaan zonder deze tegen een ongunstige prijs terug te verkopen. Het is niet alleen kosteneffectief en winstgevend, maar het is ook goed voor het milieu, omdat we de energie van fotovoltaïsche panelen op een milieuvriendelijke manier opslaan, zodat we deze lokaal kunnen gebruiken wanneer dat nodig is.
   Is het de moeite waard om energie op te slaan?
   Kijken
   Zeker! De fotovoltaïsche installatie, samen met het energieopslagapparaat, zorgt voor een snellere return on investment en wordt grotendeels onafhankelijk van veranderingen in de prijs van elektriciteit, wat resulteert in lagere en stabielere maandelijkse elektriciteitsrekeningen.
   De sleutel is om het vermogen van de unit te kiezen om het eigen energieverbruik te maximaliseren (met gebruik van elektriciteit op locatie) zonder grote overschotten te creëren. De opslag van energie in zo'n installatie fungeert als energiebuffer, die energie uit de piekproductie (rond het middaguur) overdraagt ​​en later kan gebruiken als de zon ondergaat of helemaal ondergaat.
   Hoe lang kunnen de apparaten worden gevoed door het energieopslagapparaat?
   Kijken
   Het hangt allemaal af van de elektriciteitsvraag van de apparatuur en de capaciteit van de energieopslag zelf.
   In Polen is het gemiddelde elektriciteitsverbruik van een driepersoonshuishouden 5,47 kWh, dus kan worden aangenomen dat een batterij van 4,5-6 kWh als accessoire voor fotovoltaïsche apparatuur het optimale aanbod is voor de meeste consumenten.
   Is het apparaat veilig?
   Kijken
   De GC PowerNest heeft de nodige certificeringen om het te gebruiken en is superieur omdat het zelfdiagnosesystemen heeft die de voortdurende toestand van het apparaat bewaken. De onderzoeks- en ontwikkelingsafdeling van Green Cell voert aanvullende interne tests uit, zodat we weten dat het apparaat gedurende de hele levensduur klaar is voor langdurig en ononderbroken gebruik.
   Heb ik een fotovoltaïsch apparaat nodig om een ​​energieopslagapparaat te gebruiken?
   Kijken
   Hoewel een fotovoltaïsch apparaat vaak een noodzakelijk onderdeel is van een energiebank, is het niet nodig om het te gebruiken. Zo'n powerbank kan worden gebruikt als batterij om bij stroomuitval ononderbroken stroom op te slaan met behulp van een geschikte omvormer.
   Is energieopslag geschikt voor mijn fotovoltaïsche apparaat?
   Kijken
   GC PowerNest is een enkelfasig 5 kW en 5 kWh energieopslagapparaat. Momenteel zijn fotovoltaïsche apparaten met een vermogen van minder dan 3,68 kW enkelfasig (tenzij de klant anders vraagt). Hierdoor laad je de batterij op een zonnige dag in minder dan 2 uur op.
   Kan ik de omvormer aansluiten op de energieopslag?
   Kijken
   De GC PowerNest heeft een uitgebreide lijst met compatibele omvormers waarmee het apparaat communiceert. U kunt hier een lijst met compatibele apparaten bekijken:
   https://greencell.global/img/cms/ESGC01/GreenCell%20PowerNest%20_%20ESGC01%20-%20compatibility%20list%20-%20ESGC01.pdf.
   We werken er voortdurend aan om GC PowerNest compatibel te maken met meer apparaten, dus zelfs als u uw huidige omvormer niet kunt vinden, betekent dit niet dat deze in de toekomst niet zal werken.
   Heeft de energieopslag een speciale ruimte nodig?
   Kijken
   Absoluut niet! De GC PowerNest energieopslag kan overal in huis worden gebruikt, en zijn volledig metalen behuizing met een veelzijdig ontwerp kan het een interessant ontwerpelement maken voor uw huis of kantoor.
   De enige voorwaarde is dat het wordt geïnstalleerd volgens de instructies in de gebruikershandleiding en dat de kabels correct worden gelegd door een bevoegd persoon."
   Is het moeilijk te installeren?
   Kijken
   De montage is snel en eenvoudig. Je kunt de montageprocedure zien in de onderstaande video:
   https://www.youtube.com/watch?v=acx-NAFGHKA&feature=youtu.be.
   Houd er rekening mee dat de GC PowerNest een "" stroomopslagapparaat van 5 kW is en door een bevoegd persoon moet worden geïnstalleerd.
   Is energieopslag schadelijk voor het milieu?
   Kijken
   Echt waar! De productie en het verbruik van elektriciteit uit hernieuwbare bronnen op de productielocatie is het meest milieuvriendelijke model van elektriciteitsgebruik door minimale elektriciteitsverliezen.
   Energiebank GC PowerNest is een apparaat met een garantieperiode tot 10 jaar en een veel langere levensduur, waardoor de milieuvoordelen niet beperkt zijn tot de productielast van de energiebank. De combinatie van deze twee eigenschappen kan helpen om je huis als een groene plek op de kaart te laten lijken en zo bij te dragen aan een meer duurzame ontwikkeling.
   Wat is de levensduur van een energieopslag?
   Kijken
   GC PowerNest energieopslag wordt geleverd met een lange garantie van 10 jaar (inclusief batterijen die nog steeds een capaciteit van meer dan 60% moeten hebben bij 15.000.000 Wh).
   Energieopslag in een vrijstaande woning
   Kijken
   Het gebruik van energieopslag in combinatie met een fotovoltaïsche installatie in een eengezinswoning brengt veel directe voordelen met zich mee, maar ook in de nabije toekomst vanwege de snel stijgende elektriciteitsprijzen. Besparingen - een efficiënt energieproductie- en gebruiksmodel verlaagt de elektriciteitsrekening aanzienlijk (in sommige gevallen tot 0).
   ENERGIECONTINUITYTEIT - ongevoeligheid voor netwerkcongestie, mogelijkheid om tijdens de daluren energie aan het netwerk te leveren naar behoefte.
   VEILIGHEID - De batterij is gemaakt van duurzame en veilige LiFePO4-cellen, waarvan de systemen constant de werking van het apparaat bewaken, waardoor een ononderbroken werking van uw fotovoltaïsche apparaat wordt gegarandeerd.
   TECHNOLOGIE - PowerNest heeft een rendement van meer dan 98%, waardoor je bijna alle elektriciteit van zonnepanelen later kunt gebruiken, wat de terugverdientijd verkort.
   ECOLOGIE - Het gebruik van groene energie van fotovoltaïsche installaties op een eiland is de beste manier om uw ecologische voetafdruk te verkleinen en zo bij te dragen aan een duurzamere ontwikkeling van uw huishouden.
   COMFORT - met de juiste omvormer of randapparatuur kun je je huis beschermen tegen stroomuitval, zodat je ongestoord van het leven kunt genieten - of je nu aan het muziek bent, een boek leest of plezier maakt met vrienden.
   UITBREIDING - Je kunt je investering voltooien met één PowerNest energieopslag, en als je besluit dat je een grotere energieopslag nodig hebt, koop dan gewoon een andere batterij. Hierdoor kun je tot 8 apparaten aansluiten met een vermogen tot 40 kWh. 
   Energieopslag voor bedrijven
   Kijken
   Energieopslag in combinatie met een fotovoltaïsch systeem biedt de mogelijkheid om uw bedrijf te beschermen tegen onverwachte gebeurtenissen die de winstgevendheid kunnen beïnvloeden (zoals stroomuitval), zodat u de continuïteit van uw bedrijf of service kunt behouden, ongeacht uw bedrijfsprofiel.
   De combinatie van een zonnepaneel en een batterij helpt ook om echt een verschil te maken voor uw bedrijf door de vaste kosten te verlagen, zodat de energie die u produceert niet wordt geëxporteerd, zodat u uw maandelijkse elektriciteitskosten realistisch kunt verlagen en kunt investeren in nieuwe, visionaire projecten . Naast de materiële voordelen van fotovoltaïsche installaties in combinatie met energieopslag, is het vermeldenswaard dat bedrijven die ervoor kiezen om te investeren in hernieuwbare energiebronnen als moderner en verantwoordelijker worden beschouwd in de ogen van klanten die in toenemende mate rekening houden met deze aspecten bij het nemen van aankoopbeslissingen .
   Energieopslag voor boeren
   Kijken
   Door de energieonafhankelijkheid te behouden die wordt geboden door een combinatie van energieopslag en fotovoltaïsche apparatuur, kunnen boeren de veiligheid van hun vee of geschikte opslagomstandigheden voor hun gewassen garanderen. Dit is het overwegen waard, vooral omdat boerderijen meestal verder verwijderd zijn van kritieke infrastructuur en het herstel van schade bij een ongeval enkele uren tot dagen kan duren. Bovendien is een moderne, groene economie om haar ecologische voetafdruk te verkleinen een vooruitstrevende trend die steeds meer wordt ondersteund door consumenten.
   Deze website maakt gebruik van cookies en verzamelt niet automatisch informatie, behalve de gegevens in deze bestanden (zogenaamde "cookies").
   OK